K-news

Stmívání:Zatmění (2010)

16. srpna 2010 v 16:41 | bLoOdY_beLLa<3
©vampire-power.blog.cz
Osud Belly se line zvláštními cestami. Edward, její láska je opět s ní… Ale není to jako dřív, Bellino srdce už nepatří jen jemu. Do jejího života vstoupil Jákob, její nejlepší přítel, kterého také miluje, ale jinak. Jákob, posedlý láskou k Belle, také není jen obyčejný člověk, ale vlkodlak. Bella miluje dvě osoby, které jsou nepřátelé již pokolení. Bellu sžírá svědomí, nedokáže se rozhodnout ani pro jednoho z nich. Zatímco v novinách jsou den ode dne větší titulky, že v nedalekém městě, Port Angeles, řádí vrah, nebo vrahové, vraždy totiž nemají téměř nic společného, jen způsob nalezení těla. Jediní, kdo tuší, o co jde, je rodina Cullenových. Viktoria se vrátila pomstít svého druha! A není sama…
Přehrát trailer k filmu
Zkouknout online film zdarma »
SOURCE FOR YOU»

Stmívání:Nový měsíc (2009)

16. srpna 2010 v 16:39 | bLoOdY_beLLa<3
©vampire-power.blog.cz
Další část Bellina příběhu a její lásky k Edwardovi. První díl (STMÍVÁNÍ) končí pro oba milence šťastlivě, nyní nastupuje zkouška jejich lásky… Oslava Belliných narozenin u Cullenových, Bela se nešikovně řízne do prstu, dokážou se všichni upíři ovládnout? Co když láska upíra k člověku a naopak nemůže existovat? Bella se s rozchodem velmi těžce vyrovnává, je jak tělo bez duše. I přes tohle trápení vznikne velké přátelství mezi Bellou a Jakobem. Ale co když Jákob také není obyčejný člověk? Nitky Bellina života se ženou dopředu nevyzpytatelnými cestami, ale na Edwarda nehodlají zapomenout.
Přehrát trailer k filmu
Zkouknout online film zdarma »
SOURCE FOR YOU»

Stmívání (2008)

16. srpna 2010 v 16:38 | bLoOdY_beLLa<3
©vampire-power.blog.cz
Príbeh sa začína, ked sa mladé dievča Bella Swanová dostane do mestečka Forks.Spozná miestnych ľudí a medzi nimi aj jedného záhadného chlapca a jeho rodinu. No nie všetko je také ako sa zdá. Mohol by to byť obyčajný stredoškolský románik, nebyť jednej maličkosti… Krásny, príťažlivý, no strašidelný mladík Edward Cullen a jeho rodina sú upíri… Bella si čoskoro uvedomí, že cítiť strach jej nie je až také blízke, hlavne v spoločnosti upírov. No čo sa stane, ak sa do hry zapletie aj niekto iný?

Prokletí domu slunečnic (2007)

16. srpna 2010 v 16:36 | bLoOdY_beLLa<3
©vampire-power.blog.cz

Rodina Solomonových se přestěhuje na zchátralou slunečnicovou farmu. Jak farma začíná po letech chátrání ožívat, rodina zaznamenává nepříjemné a alarmující změny v chování svého otce

SOURCE FOR YOU»

The Runaways (2010)

16. srpna 2010 v 16:33 | bLoOdY_beLLa<3
©vampire-power.blog.cz
Floria Sigismondi je zkušená režisérka videoklipů, a nyní se vrhá i na filmovou režii. The Runaways je její filmový debut. Jedná se o životopisný film o skupině The Runaways, která byla v podstatě první dívčí rocková skupina vůbec. Holky v čele s Joan Jett založily skupinu už jako teenagerky, a úspěch se dostavil velmi rychle. Ve skupině ale byly velké problémy s penězi, a každá z nich viděla společnou budoucnost trochu jinak, takže nastal konec. Ve filmu si zahrála například Kristen Stewart, nebo mladičká herečka Dakota Fanning
SOURCE FOR YOU»

Zathura:Vesmírné dobrodružství (2005)

16. srpna 2010 v 16:32 | bLoOdY_beLLa<3
©vampire-power.blog.cz
Pokaždé, když jejich otec (TIM ROBBINS) odejde do práce a nechá je v péči jejich starší sestry (KRISTEN STEWART), začnou si šestiletý Danny (JONAH BOBO) a desetiletý Walter (JOSH HUTCHERSON) lézt na nervy nebo se příšerně nudí. Jednou se však během obvyklého hašteření Danny ocitne zamčený v temném a strašidelném sklepě, kde objeví starou deskovou hru Zathura. Když se mu nedaří Waltera přimět, aby si ji zahrál s ním, začne hrát sám.
Už od prvního tahu je však jasné, že Zathura není jen tak obyčejná hra - Dannyho figurka se pohybuje sama od sebe a jakmile vstoupí na políčko meteorický roj, dům začne být bombardován skutečnými meteory. Skrze zející díru ve střeše si oba bráškové ke své nemalé hrůze uvědomí, že se ocitli v dalekém temném vesmíru. A nejsou sami. Tak začíná jejich úžasné a místy i hrůzu nahánějící dobrodružství, během nějž si Danny s Walterem uvědomí, že pokud se jim nepodaří hru dokončit, zůstanou ve vesmíru navždy. Každý další tah je zárukou nového vzrušujícího dobrodružství - bratři nechtěně uloží sestru Lisu do hlubokého kryogenického spánku, utíkají před porouchaným dvoumetrovým robotem, zachrání vesmírného trosečníka (DAX SHEPARD) a setkají se s hrůznými masožravými ještěry. Spolu s osiřelým astronautem se musí pokusit překonat všechny nástrahy a úspěšně se probojovat až na konec tajemné hry, aby se mohli vrátit domů. Všechny pokusy však mohou přijít nazmar, pokud se jim nepodaří vyzrát nad největším nebezpečím ze všech - silnou gravitační silou, která je vtahuje do prázdnoty temné planety Zathura
SOURCE FOR YOU»

Zábavný park (2009)

16. srpna 2010 v 16:26 | bLoOdY_beLLa<3
©vampire-power.blog.cz

Je léto 1987 a James Brennan (Jesse Eisenberg), podrážděný, čerstvý univerzitní absolvent se nemůže dočkat, až se vypraví na svou vytouženou cestu po Evropě. Když mu ale jeho rodiče oznámí, že už nadále nemůžou dotovat jeho výlet, nemá James jinou možnost, než vzít špatně placenou práci v zábavním parku. Je nucen zapomenout na německé pivo, světově proslulá muzea a roztomilé francouzské dívky. Místo toho bude Jamesovo léto naplněno agresivními otci, vycpanými pandami a dětmi, křičícimi o cukrovou vatu. James má ale štěstí, jelikož co mělo být jeho nejhorší léto se promění v dobrodružství, když se zamiluje na nejvíc neobvyklém místě do jeho spolupracovnice Em (Kristen Stewart)SOURCE FOR YOU»

Kristen´s nails

16. srpna 2010 v 6:57 | bLoOdY_beLLa<3
Nalakujte si nehty jako Kristen Stewart a Elizabeth reaser na MTV Movie Awards


New film Kristen Stewart : On the road !

16. srpna 2010 v 6:55 | bLoOdY_beLLa<3
KRISTEN STEWART SI ZAHRAJE V NOVÉM FILMU ON THE ROAD

Kristen Stewart / On the Road

On the rad ( na cestě ) je román, který napsal  Jack Keruack v roce 1951. Román je autobiografický, založený na jeho životě a přátelích, kteří cestují ze spojených států do Mexika. Jack Keruack žil v období kdy se básníkům co tvořili takováto díla říkalo prokletí básnící ( bídníci ). Tato generace básníků získávala inspiraci z Jazzu ( styl hudby ), poezie a drog - žily volným nevázaným životem, provokovali společnost. Proto je jisté že film on the road by měl patřit mezi drsnější filmy Kristen.

První dvě fotky z prvního dne natáčení naleznete v celém článku :
( já jen doufám že se kvůli tomu filmu nemusela zase ostříhat :oD)

Taylor and Kristen - what they think ?

4. srpna 2010 v 11:14 | vAmpiReE girL <3
Docela zajímavé jak se oba dívají na svojí fotku na plakátu.. Asi si říkají.. Sluší mi to ? :oD

Kristen´s dresses

4. srpna 2010 v 11:13 | vAmpiReE girL <3
Šaty Kristen Stewart na premiéře filmů stmívání, nový měsíc a zatmění

Kristen Stewart - ring with Rob !

4. srpna 2010 v 11:13 | vAmpiReE girL <3
Kristen Stewart nosí zlatý prsten na kterém je napsáno ROB ! Myslím si, že spolu určitě chodí protože kristen také nosí řetízek který vůbec nesundává a jsou spekulace o tom že jí ho daroval právě Robert Pattinson. I ty fotky které byli pořízeny na premiéře Zatmění mluví pro jejich vztah


Bella´s biography 2

4. srpna 2010 v 11:07 | vAmpiReE girL <3
http://static.squidoo.com/resize/squidoo_images/-1/lens2368653_1231631155who_is_bella_swan.jpg
přezdívka: Bella, Bells
datum narození: 13. září 1987
místo narození: městečko Forks
barva vlasů: hnědá,na slunci s odlesky červené
barva očí: hnědá
výška: 162, 5 cm
váha: asi 52 kg
její stav: člověk(upír)


její popis: Bella má velmi světlou pleť, dlouhé, rovné, tmavě hnědé vlasy a čokoládově hnědé oči. Její obličej má srdcovitý tvar, široké čelo, velké, hluboko posazené oči, vystouplé lícní kosti, tenký nos a úzkou čelist se špičatou bradou. Její rty jsou poněkud neúměrně velké, trochu příliš plné k její bradě. Její hnědé obočí je tmavší než její vlasy a rovnější, než že jsou klenutá. Je štíhlá, ale vůbec ne svalnatá.


Charakteristické rysy: Nesmírně náchylná k nehodám, je doslova "magnet" na nebezpečí

Co dělá: V současné době studuje na Střední škole ve Forks, práce na částečný úvazek v Newtonově prodejně sportovních potřeb.

Rodina: matka - Reneé Dwyerová, otec - Charlie Swan

Auto: Červený náklaďáček 1953 Chevy Pickup, spravený motocykl červené barvy

Osobní historie: Bella se narodila ve Forks, ale její matka a otec se rozvedli, když jí bylo šest měsíců. Většinu svého dětství strávila v Kalifornii a později ve Phoenixu v Arizoně, kde nebyla velmi oblíbená a nikdy neměla pocit, že zapadla. Je příšerně nemotorná a pro své vlastní dobro se pokouší vyhýbat sportu a tanci.
Když se její matka znovu vdala, Bella se rozhodla vrátit zpět do Forks, aby žila se svým otcem. Bella se cítila trochu provinile, že její matka kvůli ní nemůže trávit tolik času cestováním se svým novým manželem, a tak dobrovolně, ale ne nadšeně, přestěhovala k tátovi. Ten ji koupil náklaďáček od Billyho Blacka a snažil se, aby se ve svém novém domově cítila příjemně.
Ve škole byla Bella přijata s velkým zájmem a hned se spřátelila s několika lidmi. Poprvé spatřila Edwarda a jeho rodinu při přestávce na oběd a bylo ji řečeno, že se obvykle straní společnosti. Na hodině biologie byla Bella přinucena posadit se vedle Edwarda, protože to bylo jediné neobsazené sedadlo ve třídě. Reagoval na ni podivně, způsobil tím, že si myslela, že ji nenávidí. Nebyli to ani dva týdny poté, když se Edward vrátil do školy a Bella se s ním mohla pořádně seznámit.
Po nějakém čase, Bella odhalí Edwardovo tajemství a přijme jej jako upíra. Několikrát ji zachrání život a to způsobí, že se jeho posláním stane udržovat ji mimo nebezpečí. Dvojice se do sebe zamiluje, přestože je všechno proti nim. Bella se stává obětí Jamese a je zachráněna, když se Edward napije její krve a zabrání jedu rozšířit se po těle.
Na své osmnácté narozeniny se Bella řízne o papír a je vystavena obrovskému nebezpečí u Cullenů doma. Kvůli tomu se jí Edward rozhodne opustit. Bella přežívá v téměř strnulém stavu týdny potom a jen tak tak zvládne chodit do školy a do práce. Rozhodne se riskovat, aby "uslyšela" Edwardův hlas a získá pomoc - Jacoba Blacka v přestavování motocyklu. Z těch dvou se stanou velmi dobří přátelé, dříve než se Jacob přidá do "kultu". Bella se dozví, že Jacob a ostatní náctiletí Quileutští kluci jsou vlkodlaci.
Když se Alice vrátí do Forks, poví Belle, že si Edward myslí, že je mrtvá a má v úmyslu se zabít. Ty dvě podnikají cestu do Itálie, kde Edwarda zastaví a jsou zadrženi Voltoriovými (něco jako upírská královská rodina). Vrátí se do Forks se slibem, že se z Belly stane upír. Doma, Edward souhlasí se přeměnou Belly, pokud se za něj nejdříve provdá.

Její láska: Edward Cullen

Bella´s biography

4. srpna 2010 v 11:02 | vAmpiReE girL <3
Celé jméno: Isabella Marie Swan
Stav: člověk
Spolek: zatím žádný
Datum narození: 13. září 1987
Datum přeměny: zatím žádné
Speciální schopnosti: smolařka, přitahuje smůlu a upíři nemají přístup k jejím myšlenkám
Citát: Nikdy nedávalo smysl, že bys mě miloval. Vždycky jsem to věděla.

Nervozita z Eclipse

2. srpna 2010 v 15:11 | vAmpiReE girL <3
©vampire-power.blog.cz

Zdroj: Profimedia.cz
Jako dokonalá mladá dáma vypadá Twilight star Kristen Stewart (20) na obálce červnového vydání anglické Elle a my víme, co redaktorkám prestižního časopisu prozradila...

Jaké bylo tvoje dospívání?

"Moje rodina je úžasná, měla jsem perfektní výchovu a jsem ráda, že jsem nikdy nešlápla vedle tak, jako například Lindsay Lohan... Ale ona za to nemůže. Je to chyba jejích rodičů."

Jakou máš ráda hudbu?

"Miluju The Smiths. Vicar in a Tutu je moje nejoblíbenější písnička. Celé dnešní ráno jsem si zpívala I'm so emo! Baví mě Camera Obscura, jsem schopná je poslouchat pořád dokola. Ale moje nejoblíbenější skupina je Interpol a jejich pecka Broken Bells. Je to nová kapela."

Co ty a Twilight?

"Nikdo z nás netušil, že Twilight bude mít tak obrovský úspěch. Nečekali jsme ani, že budeme natáčet dvojku, natož pak trojku a čtyřku. Twilight jsem četla a totálně se do těch knížek zamilovala, když mi pak z castingu zavolali, že mě berou, říkala jsem si: 'To neni možný, já budu v tom příběhu, kterej tak zbožňuju!' Bylo to úžasný. Musím ale přiznat, že z Eclipse jsem teď trochu nervózní. Pracovali jsme tvrdě, tak se snad bude líbit... "


Chce se Kristen vdávat?

2. srpna 2010 v 15:06 | vAmpiReE girL <3
Ještě donedávna Kristen (20) tajila, že její láskou je Robert Pattinson. Teď je ale všechno jinak a hvězda ságy Twilight dokonce otevřeně hovoří o svatbě...
V dalším díle upírské série - Eclipse požádá Edward Cullen Bellu Swan o ruku. "Nechápu, že je to pro diváky takový šok," nechala se slyšet Kristen. Podle ní není nic špatného na tom, když v tak mladém věku někomu slíbí, že s ním zůstane do konce života.

"Řekla bych, že je docela smutné, že se stejně staří lidé jako já nechtějí brát. Je to tak na celém světě. Vždyť svatba je ale naprosto normální," svěřila se Kris.

"Myslím, že je docela cool říct: 'Pojďme se vzít, když jsi se správnou osobou na správném místě. Rozhodně je to lepší než tvrdit, nevdám se/neožením se, dokud mi nebude 35!" Kdoví, třeba se brzy dočkáme hvězdné svatby. :-)
©vampire-power.blog.cz
 
 

Reklama